19 czerwca 2024

Zakłady sportowe – poznaj 3 popularne firmy bukmacherskie

3 min read
zakłady bukmacherskie

Łatwo dostrzec, że nie brakuje konkurencji na rynku zakładów bukmacherskich. Z roku na rok powstaje coraz więcej naprawdę godnych zaufania podmiotów hazardowych. Kompletnie nie wiesz, gdzie się zarejestrować lub znaleźć aktualne wiadomości sportowe o tych firmach? Jeśli tak, to sprawdź, jakie są w tym momencie najpopularniejsze zakłady bukmacherskie działające na naszym rynku.

Bukmacher Betfan

Wiele osób (zainteresowanych zakładami bukmacherskimi) rejestruje się właśnie w Betfan. Dlaczego to będzie jednak dobra decyzja? Warto wiedzieć, że ta firma bukmacherska ma wszystkie kluczowe atuty. Nie tylko jest legalna (co można bardzo łatwo sprawdzić), ale także wyjątkowo hojna. Wszak możesz np. liczyć na wiele bonusów na start. Jeśli zatem zarejestrujesz się w tym buku, to na bank nie będziesz narzekać. Wszak do Twojej dyspozycji jest m.in. cashback do 600 PLN. Jak go zainkasować? Sprawa jest bardzo prosta. Musisz tylko założyć konto, wpisać (we właściwe pole) kod promocyjny oraz zrealizować depozyt. Od jego wartości zależy wartość przyznanego bonusu. Jakie są tutaj widełki? Od 50 PLN do 600 PLN. Co jeszcze jest oferowane? To tak samo zakład bez ryzyka w kwocie 70 PLN. Możesz zatem zagrać kupon bez obaw, że będziesz stratny. Wszak na takich promocjach można… tylko i wyłącznie zyskać. Ponadto ta coraz popularniejsza w branży firma bukmacherska oferuje również podwojenie kolejnego depozytu. Tym sposobem możesz zainkasować niemało pieniędzy. Wszak Betfan gwarantuje 100% do 1000 PLN.

Betcris

Jeśli wybierzesz ten podmiot hazardowy, to również będziesz usatysfakcjonowany. Nie powinno zatem zaskakiwać, że tak dużo osób decyduje się właśnie na ten konkretny krok. Warto już teraz zaznaczyć, że Betcris to całkowicie legalna firma hazardowa. Są na to dowody. Możesz tam swobodnie się zarejestrować, bez żadnych wątpliwości. Co jeszcze się w tym momencie liczy? Na pewno taka sprawa, że każdy nowy Klient jest zasypywany rozmaitymi promocjami. Jeśli założysz konto, to będziesz mógł zainkasować np. freebet (50% do 200 PLN). Wystarczy tylko zarejestrować się oraz wpłacić depozyt. Potem musisz jeszcze postawić kupon (pojedynczy albo akumulowany). Pamiętaj o tym, by stawka wynosiła co najmniej 20 PLN. Z kolei kurs nie może być mniejszy niż 1,80.

Popularny STS

Profesjonalni bukmacherzy online gwarantują hojne promocje. Nie inaczej jest w przypadku tego w 100% legalnego podmiotu hazardowego. Warto zaznaczyć, że możesz zdecydować się na szereg promocji. Jest to zaś m.in. bonus… bez depozytu. Jak go zgarnąć? Trzeba tylko założyć konto w STS, a w czasie realizowania tego nieskomplikowanego zadania wpisać kod promocyjny o nazwie „BETONLINE”. Dzięki temu zyskasz 29PLN. Bez konieczności wykonywania żadnego depozytu itp. O czym jeszcze nie można zapominać? Na ten moment najważniejsza promocja tego bukmachera to 100% do 1200 PLN. Jest to zatem podwojenie wpłaty. Jeśli chcesz w całości wykorzystać ten bonus, to wpłać 1200 PLN. Na skutek tego będziesz miał dokładnie dwa razy tyle na swoim koncie. Warto dodać, że STS oferuje także bonusy (po 20 PLN) na gry karciane oraz sporty wirtualne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *