19 czerwca 2024

Wyjątkowy wieczór panieński, jakie atrakcje przygotować?

2 min read

Wieczór panieński to dla każdej przyszłej panny młodej ważne, kobiece wydarzenie. Planowane jest długo przed ślubem, najczęściej organizacją zajmuje się świadkowa, od zaproszenia gości po wybór miejsca i atrakcji. Sam wieczór często zamienia się na weekend. Popularne jest wynajmowanie domków, weekendowy wyjazd nad morze lub w góry. Tematyczne akcesoria, zabawy i prezent dla gwiazdy wieczoru to podstawy udanej imprezy. Zabawny, tematyczny tort dodatkowo uatrakcyjni wieczór. Zabawa w clubie jest nadal często główną atrakcją wieczoru panieńskiego, jednak coraz częściej szukamy czegoś bardziej oryginalnego.

Kobiety lubią męską rywalizację!

Ubrudzić się, zmęczyć i rywalizować. To właśnie wybierają dziewczyny na wieczór panieński. Paintball, specjalnie organizowane zabawy w agroturystykach, np. w lesie odszukanie hasła w niewielkich grupach. Kłady to kolejny hit wśród atrakcji na świętowanie ostatnich dni panieństwa. Idealnym połączeniem tego typu zabaw będzie wspólna impreza z kolorowymi drinkami, przekąskami w wynajętym domku z sauną lub jacuzzii.

Bez męskich zabaw na wieczór panieński świetnie sprawdzi się dzień lub weekend z najbliższymi przyjaciółkami w SPA. Seria zabiegów, błogi spokój i relaks to na pewno przyda się pannie młodej w czasie gorących przygotować do ślubu!

Impreza z szarfą dla panny młodej jest passe, sesja zdjęciowa w plenerze to prawdziwy hit!

Nie trudno jest teraz zorganizować sesję zdjęciową z okazji wieczoru panieńskiego. Sesję najlepiej zarezerwować kilka miesięcy przed ustalonym terminem. Sesja będzie stanowiła wspaniałą pamiątkę dla wszystkich dziewcząt uczestniczących w zabawie. Tematyczny strój dodatkowo podkreśli charakter imprezy np. sukienki w kwiatki lub w konkretnym kolorze, koszule w kratkę lub stroje w stylu Pinup Girl. Oprócz strojów warto skorzystać z sesji plenerowej dopasowanej do pory roku. W zimę śnieżnobiała aura będzie naturalnie pięknym tłem. W sezonie letnim sesja w polu słoneczników przy zachodzie słońca to gwarancja udanych zdjęć.

Należy pamiętać, że wieczór panieński jest organizowany dla przyszłej panny młodej, to ona ma być gwiazdą wieczoru i wyróżniać się wśród reszty.

Główna atrakcja zabawy, najczęściej jest niespodzianką, jednak wyrozumiałość jest mile widziana. Jeśli zafundowanie skoku na buggy dla przyszłej żony ma być niezapomnianym przeżyciem, ale strach okaże się silniejszy to nic takiego. Reszta wieczoru na pewno będzie bardziej udana!

To świadkowa i uczestniczki wieczoru panieńskiego płacą za przyszłą pannę młodą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *