18 kwietnia 2024

Wspólny prezent dla dziadków z okazji ich święta

3 min read

Dzień Babci i Dziadka można, a nawet trzeba celebrować na milion sposobów. Dla jednych z nas będzie to doskonała okazja do spędzenia wspólnego czasu z rodziną. Dla pozostałych może być okazją do przesłania bukietu kwiatów i upominku. Dla części z nas niestety może być tylko okazją do wspomnień. Zachowanych w sercu, tych najpiękniej spędzonych wspólnych chwil.

Jesteś tym szczęściarzem i nadal masz obok siebie dziadków? Koniecznie musisz pamiętać o nich w tym ważnym dniu. To doskonała okazja, by podziękować im za wszystko, co dla Ciebie zrobili. A także przypomnieć, jak wiele dla Ciebie znaczą. Prezent na dzień babci i dziadka powinien być wybrany z dużą starannością. Ważne by przypadł do gustu obdarowanej przez nas osobie. Być może stanie się kolejną piękną pamiątką na długie lata. Co zatem podarować dla babci i dziadka? Postaram się podsunąć kilka pomysłów.

Wspólny prezent dla dziadków

Skoro dzień babci i dziadka przypadają dzień po dniu, można stworzyć jeden wspólny prezent. To korzystne rozwiązanie, które ucieszy każdego z osobna. Jednak co wybrać, by stworzyć wspólny prezent dla dziadków? Pomyśl nad czymś, co nie tylko ich ucieszy, ale będzie stale o Tobie przypominać. Wasze zdjęcia jako prezent na dzień babci i dziadka. Dziadkowie uwielbiają fotografie, zwłaszcza te z dziećmi czy wnukami. Stwórzcie wspólny album wspomnień. Można w nim umieścić zdjęcia rodzinne, a także indywidualne. Dziadkowie będą zachwyceni. Z pewnością nie jedna łezka zakręci się w ich oczach. Pozwoli im to na powrót do tych pięknych wspólnych chwil. Zdjęcia na prezent na dzień babci i dziadka możesz wykonać foto album. Świetnie sprawdzi się także personalizowana foto książka.

Wspólny prezent dla dziadków w przedszkolu i szkole

To doskonała okazja do wyróżnienia obojga dziadków. Nie ma nic piękniejszego niż zobaczyć swoje wnuki podczas występu. Zwłaszcza gdy z całych sił się do tego przygotowują. Martwisz się, że dostęp do spotkania może być obecnie utrudniony? Pomyśl o transmisji online. Przygotuj wcześniej dziadków na takie rozwiązanie. Pomóż im w przygotowaniach technicznych, tak, by nie czuli skrępowania. Dzięki temu poczują się tak, jakby oglądali to na żywo. Wspólnym prezentem dla dziadków z przedszkola może być także laurka lub ich autoportret. Nie ma nic piękniejszego niż własnoręcznie wykonany prezent!

Kalendarz jako prezent na dzień babci i dziadka

Najlepszy, moim zdaniem, pomysł na wspólny prezent. Mając do dyspozycji 12 stron kalendarza, możesz umieścić na nim wiele wspomnień. Przykładowo, miesiące urodzin wnuków mogą odznaczać się ich zdjęciami. W pozostałe można wkleić zdjęcia rodzinne. Czy to z wakacji, wspólnych wypadów czy robione z ukrycia? Kalendarz podarowany z tej okazji stworzy możliwość do celebrowania każdego miesiąca. Każda jego strona będzie przypominać dziadkom o innym wydarzeniu. Taki prezent to nie tylko powrót do wspomnień. To dla nich powód do radości przez kolejne 365 dni w roku. Kalendarz na prezent na dzień babci i dziadka posłuży jako wspomnienie na wiele lat.

Zestaw z porcelany lub poduszki

Co powiesz na zestaw składający się z dwóch personalizowanych kubeczków? Jeden dla najlepszej babci, a drugi dla najlepszego dziadka? Oczywiście całą personalizację możesz dopasować do własnego gustu czy pomysłu. Taki prezent dla dziadków stwarza dla nich okazję do wspólnego spędzenia czasu. Czy to przy porannej kawie, czy popołudniowej herbacie? Ważne, by byli w tym razem.

Świetną alternatywą dla kubeczków są poduszki. Decydując się na ich wybór, również możesz dokonać personalizacji. Możesz wybrać gotowy projekt lub stworzyć go od podstaw samodzielnie. Oferty internetowe aż prześcigają się z proponowanymi ofertami. Również sklepy lokalne mają w swojej ofercie coraz więcej gadżetów. Poduszki jako wspólny prezent, pięknie ozdobią ich sypialnię lub ulubioną kanapę. Dodatkowo mogą się przydać podczas popołudniowej drzemki czy wyjazdu na wakacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *