26 maja 2024

Torby damskie na różne okazje

2 min read

Filigranowe dziewczyny nie powinny wybierać zbyt dużych toreb, wygląda to nieco komicznie. Do nich pasują najlepiej torebki listonoszki dziewczęce z frędzlami. Skoncentruj swój wybór na małych rozmiarach. Odwrotnie, pełne panie powinny unikać małych toreb. Należy pamiętać, że zbyt duże torby, (objętość sportowa), nie są odpowiednie dla żadnej kobiety, więc lepiej ich nie kupować.

Dziewczyny z szerokimi biodrami powinny wybrać torby o orientacji pionowej, ta opcja wizualnie modeluje linię bioder. Właściciele średnich bioder mogą wybrać torbę o orientacji poziomej.

Torba do pracy
Torba biznesowa po prostu musi być praktyczna i funkcjonalna, ponieważ w niej będziesz nosić nie tylko puder ze szminką, ale wszelkie dokumenty, foldery, być może laptop, a nawet lunch do pracy. Taka torba nie może być nieporęczna, najważniejsze jest obecność dodatkowych kieszeni i przegródek. Zwróć uwagę na kolor torby, nie musisz wybierać modeli o jasnych kolorach. Zdecyduj się na klasyczne, spokojne kolory: szary, czarny, brązowy. Jeśli Twoja praca jest związana z negocjacjami biznesowymi i stałymi spotkaniami, lepiej będzie kupić torbę ze skóry naturalnej, a najlepiej znanej marki, ponieważ będzie to niewątpliwy plus w ocenie.

Torba na co dzień
Wybierając damską torbę na każdy dzień, należy zwrócić uwagę na praktyczne modele średniej objętości. Należy wziąć pod uwagę, czy pasuje do wszystkich niezbędnych rzeczy: kosmetyczka, torebka, odtwarzacz muzyki, telefon i wiele różnych tajemniczych przedmiotów. Obecność dodatkowych kieszeni i przegródek jest mile widziana.

Torba na imprezy towarzyskie
W teatrze, restauracji i na wszelkich innych imprezach towarzyskich, duża torba jest zupełnie bezużyteczna. Do wieczornego wizerunku wcale nie pasuje. W takich przypadkach potrzebujesz małego sprzętu, które będzie w stanie pomieścić niezbędne przedmioty: telefon, szminkę, puder. Klasyczne czarne są uniwersalne i pasują do prawie każdej sukienki lub garnituru.

Torba plażowa
Torba plażowa to świetna opcja na wakacje i lato. Taka torba powinna być lekka, pojemna i, oczywiście, jasna. Jeszcze kilka lat temu wskazane było, aby wybrać torbę do koloru stroju kąpielowego, a teraz nie jest to konieczne. Im więcej masz jasnych i soczystych kolorów, tym lepiej. Ogólnie rzecz biorąc, torba plażowa nie musi być funkcjonalna, jej główną zaletą jest niewielka waga, obszerna przestrzeń wewnętrzna i kolorystyka.

Torba na zakupy
Dla torby na zakupy, w rzeczywistości, wymagania nie są tak duże. Najważniejsze jest to, aby torba na produkty została wyposażona w mocne, niezawodne uchwyty, była pojemna i sztywna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *