20 lipca 2024

Szycie garniturów na miarę Warszawa, czyli idealny męski strój

2 min read
szycie garniturów na miarę Warszawa

Każdy z nas z pewnością spotkał się w swoim życiu z sytuacją, w której nie mógł znaleźć odpowiedniego rozmiaru w sklepie. Ten zbyt ciasny, kolejny zbyt luźny. Większość z nas szuka innego sklepu lub poddaje się i porzuca poszukiwania. Co jeśli istnieje prosty sposób, dzięki któremu nasze problemy z wyborem rozmiaru, pójdą w zapomnienie? Szycie garniturów na miarę Warszawa, czyli idealny sposób dla każdego gentlemana. 

Kto powinien skorzystać z usługi?

Garnitury szyte na miarę to przede wszystkim opcja idealna dla osób, które mają problem z doborem rozmiaru. Zdarza się tak w przypadku umięśnionych panów, ale nie tylko. Co więcej, z tej usługi, mogą skorzystać również osoby, które pragną wyrazić swój styl w nieoczywisty sposób. Stroje szyte na miarę, mogą być unikatowe i mogą doskonale odświeżać naszą garderobę. To nie tylko wygoda i komfort, dzięki perfekcyjnie dobranemu rozmiarowi, lecz także dodanie elegancji i szyku. 

Jak wygląda proces tworzenia garnituru? Szycie garniturów na miarę Warszawa

W porównaniu do tradycyjnego wybierania stroju, w przypadku produktów na miarę, musimy liczyć się z kilkoma krokami. Proces ten może różnić się w poszczególnych szwalniach, dlatego przyjrzymy się przykładowemu schematowi, który proponuje Mała Szwalnia. 

Na pierwszej wizycie pracownicy, przeprowadzają z klientem krótki wywiad. Ma to na celu dokładne poznanie jego oczekiwań oraz stylu ubierania. Następnie klient wstępnie wybiera fason, tkaninę oraz wykończenie garnituru. Kolejnym krokiem jest zmierzenie klienta i dopasowanie jego wymiarów do wstępnych propozycji. 

Drugie spotkanie odbywa się ok. 3-4 tygodnie później. Na tej wizycie odbywają się pierwsze przymiarki, po których w razie potrzeby, mogą zostać naniesione poprawki. Klienci mogą liczyć również na porady dotyczące doboru dodatków. 

Trzecie spotkanie to zazwyczaj ostatnie, na którym klient mierzy swój garnitur. Jeśli wystąpi taka potrzeba, mogą zostać naniesione drobne poprawki.

Dlaczego warto zdecydować się na garnitur szyty na miarę?

Garnitury szyte dla klientów na indywidualne życzenie mają wiele zalet. Po pierwsze i prawdopodobnie najważniejsze dla wielu z nas, mamy możliwość dopasowania go do naszej sylwetki. Żaden garnitur kupiony w sklepie nie będzie leżał tak dobrze, jak ten szyty na miarę. Co więcej, mamy również możliwość doboru tkaniny czy rodzaju wykończenia. Dzięki temu podkreślenie swojego stylu będzie możliwe, nawet w nieco bardziej uroczystych okolicznościach. Dodatkowo jeśli zdecydujemy się na drugi garnitur, w taj samej szwalni, oszczędzimy czas na pobieranie miary.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *