20 lipca 2024

Posiadasz kabriolet? Zainwestuj w pokrowiec!

1 min read

Wielu ludzi marzy o kabriolecie. Kto z nas nie chciałby poczuć powiewu wiatru w upale, w którym temperatura wynosi ponad trzydzieści stopni Celsjusza? Niektórym podobają się silniki samochodów z odkrytym dachem, innych zachwyca wygląd takiego pojazdu. Latem i podczas suszy jazda kabrioletem sprawia o wiele więcej przyjemności, niż zwykłym autem.

Oprócz tego wdychamy świeże powietrze. Nie musimy włączać klimatyzacji. Co zrobić jednak, kiedy w zimie na dworze prószy śnieg? Najlepiej zakupić pokrowce samochodowe szyte na miarę. Zapewnią nam one szczelną ochronę nie tylko przed deszczem, ale także wszelkimi innymi opadami, mocnym wiatrem oraz wilgotnym powietrzem. Idealne dopasowanie do auta pozwoli nam cieszyć się chłodem w lecie i ciepłem w zimie. Odpowiednio zakonserwowane silikonem uszczelki umożliwiają ochronę kabrioletu z pokrowcem przed powodzią.

Taki samochód przy regularnym sprawdzaniu, czy na dachu nie ma szczelin może sprawić wiele radości. Trzeba jedynie pamiętać o jednej rzeczy, a mianowicie o myciu pokrowca auta, by nie powstały na nim nieestetyczne odbarwienia.