19 czerwca 2024

Gdzie randkować w sieci? 

2 min read
Gdzie randkować w sieci

Z portali i aplikacji randkowych korzysta ponad 3 miliony Polaków. Mamy coraz mniejsze opory przed randkowaniem w sieci. Przestał być to także temat tabu, czy forma desperacji. Szukanie miłości w sieci stało się czynnością na porządku dziennym. I nie tylko miłości. Czego jeszcze szukamy w sieci? Niektórzy nastawieni są na krótkie przygody, inni po prostu szukają nowych znajomości i możliwości konwersacji. Gdzie randkować w sieci? 

Aplikacje do randkowania online 

Wśród młodszych osób prym wiodą aplikacje randkowe takie jak Tinder, Badoo, czy Sympatia. Najwięcej użytkowników posiada Tinder i bez wątpienia jest miejscem, gdzie z łatwością możemy nawiązać kontakt z nową osobą. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze. Założenie profilu jest darmowe i zazwyczaj podstawowa wersja jest wystarczająca. Co oferuje? Zakładając profil możesz wybrać płeć, która Cię interesuje, kategorie wiekową oraz lokalizację. Ponadto masz także pole na dodanie opisu – jakie są Twoje zainteresowania, co lubisz, czego tutaj szukasz (jaki typ relacji Cię interesuje). Na tej podstawie użytkownicy będą oceniać, czy podoba im się Twój profil. Koniecznie pamiętaj o dodaniu swojego zdjęcia i podaniu prawdziwego imienia – szczególnie jeśli zależy Ci na znalezieniu drugiej połówki. Jak działa aplikacja? Na głównej stronie wyświetla Ci się profil osoby, która spełnia Twoje wymogi. Jeśli Ci się spodoba, to przesuń palcem w prawo. Jeśli chcesz szukać dalej, to w lewo.

Na podobnych zasadach działa aplikacja Badoo. Tutaj również szukasz osób, które mają podobne zainteresowania do Twoich i jednocześnie są w niedalekiej lokalizacji. Jednak nie musisz się martwić, że ktoś niepożądany zobacz gdzie mieszkasz. Lokalizacja jest orientacyjna i nie pokazuje dokładnego adresu. Badoo jest zaraz po Tinderze, drugą aplikacja gromadzącą największą ilość użytkowników w Polsce. Na trzecim miejscu natomiast znajduje się Sympatia. Jest to najstarsza aplikacja do randkowania online w Polsce. Tutaj możesz nawiązać kontakt nie tylko z pojedynczą osobą, ale także z grupą. 

Internetowe serwisy randkowe 

Wśród osób po 50 roku życia większą popularnością cieszą się serwisy takie jak, eDarling.pl, Sympatia.pl, czy https://www.boonga.pl/bdsm. Zakładając profil wypełniasz szczegółową ankietę dotycząca swoich zainteresowań, cech charakteru i kilku innych rzeczy lub zamieszczasz stosowne ogłoszenie. W ten sposób platforma tworzy pewnego rodzaju profil psychologiczny. Dzięki temu masz większe szanse, że trafisz na osobę, która faktycznie będzie do Ciebie dopasowana.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *