16 czerwca 2021

Gdzie randkować w sieci? 

2 min read
Gdzie randkować w sieci

Z portali i aplikacji randkowych korzysta ponad 3 miliony Polaków. Mamy coraz mniejsze opory przed randkowaniem w sieci. Przestał być to także temat tabu, czy forma desperacji. Szukanie miłości w sieci stało się czynnością na porządku dziennym. I nie tylko miłości. Czego jeszcze szukamy w sieci? Niektórzy nastawieni są na krótkie przygody, inni po prostu szukają nowych znajomości i możliwości konwersacji. Gdzie randkować w sieci? 

Aplikacje do randkowania online 

Wśród młodszych osób prym wiodą aplikacje randkowe takie jak Tinder, Badoo, czy Sympatia. Najwięcej użytkowników posiada Tinder i bez wątpienia jest miejscem, gdzie z łatwością możemy nawiązać kontakt z nową osobą. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze. Założenie profilu jest darmowe i zazwyczaj podstawowa wersja jest wystarczająca. Co oferuje? Zakładając profil możesz wybrać płeć, która Cię interesuje, kategorie wiekową oraz lokalizację. Ponadto masz także pole na dodanie opisu – jakie są Twoje zainteresowania, co lubisz, czego tutaj szukasz (jaki typ relacji Cię interesuje). Na tej podstawie użytkownicy będą oceniać, czy podoba im się Twój profil. Koniecznie pamiętaj o dodaniu swojego zdjęcia i podaniu prawdziwego imienia – szczególnie jeśli zależy Ci na znalezieniu drugiej połówki. Jak działa aplikacja? Na głównej stronie wyświetla Ci się profil osoby, która spełnia Twoje wymogi. Jeśli Ci się spodoba, to przesuń palcem w prawo. Jeśli chcesz szukać dalej, to w lewo.

Na podobnych zasadach działa aplikacja Badoo. Tutaj również szukasz osób, które mają podobne zainteresowania do Twoich i jednocześnie są w niedalekiej lokalizacji. Jednak nie musisz się martwić, że ktoś niepożądany zobacz gdzie mieszkasz. Lokalizacja jest orientacyjna i nie pokazuje dokładnego adresu. Badoo jest zaraz po Tinderze, drugą aplikacja gromadzącą największą ilość użytkowników w Polsce. Na trzecim miejscu natomiast znajduje się Sympatia. Jest to najstarsza aplikacja do randkowania online w Polsce. Tutaj możesz nawiązać kontakt nie tylko z pojedynczą osobą, ale także z grupą. 

Internetowe serwisy randkowe 

Wśród osób po 50 roku życia większą popularnością cieszą się serwisy takie jak, eDarling.pl, Sympatia.pl, czy https://www.boonga.pl/bdsm. Zakładając profil wypełniasz szczegółową ankietę dotycząca swoich zainteresowań, cech charakteru i kilku innych rzeczy lub zamieszczasz stosowne ogłoszenie. W ten sposób platforma tworzy pewnego rodzaju profil psychologiczny. Dzięki temu masz większe szanse, że trafisz na osobę, która faktycznie będzie do Ciebie dopasowana.  

More Stories

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *