19 czerwca 2024

Bukmacher Betcris – przegląd firmy

2 min read
legalny bukmacher

Zastanawiasz się jaką ofertę dla graczy przygotował legalny bukmacher Betcris? Czy oprócz zakładów sportowych daje inne możliwości obstawiania? Koniecznie zapoznaj się z tym artykułem. Znajdziesz tutaj podstawowe informacje o tej firmie, opis krok po kroku, jak dokonać rejestracji i przejść proces pełnej weryfikacji konta. Omawiamy też ofertę na start oraz bonusy i promocje przygotowane dla wszystkich graczy. Zapraszamy do lektury!

Bukmacher Betcris – informacje o firmie

Bukmacher Betcris działa w Polsce od 2019 roku, kiedy to otrzymał stosowną licencję Ministra Finansów. Sama firma powstała w 2006 roku, a jej początkowym obszarem działalności była Ameryka Łacińska. Właśnie tam znajdują się liczne lokale stacjonarne. W naszym kraju Betcris prowadzi tylko i wyłącznie działalność online. Siedziba bukmachera mieści się w Gdyni przy ul. Podolskiej 21. Właścicielem marki jest Mr BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.

Bukmacher Betcris – oferta

Oferta bukmachera Betcris oparta jest na czterech następujących filarach:

●       zakładach sportowych

●       zakładach live

●       zakładach na e-sport

●       zakładach na sporty wirtualne

Najbardziej rozbudowana jest sekcja zakładów sportowych. Gracze znajdą tam zarówno wszystkie najpopularniejsze dyscypliny, jak i wiele sportów niszowych. Podobnie wygląda to w przypadku zakładów na żywo. Bukmacher Betcris stale rozwija też ofertę na e-sport oraz sporty wirtualne. Jest to coraz popularniejsza forma rozrywki wśród wielu polskich graczy. Dzieje się tak dlatego, że można z niej korzystać 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku.

Bukmacher Betcris – jak dokonać rejestracji?

Rejestracja u bukmachera Betcris nie różni się niczym specjalnym od tego, co można spotkać w innych firmach. Proces składa się z czterech etapów. W pierwszym z nich należy podać następujące dane:

●       adres e-mail

●       login

●       hasło

●       numer telefonu komórkowego

●       kod weryfikacyjny

●       kod promocyjny

W kolejnym etapie gracz zostanie poproszony o wpisanie:

●       imienia i nazwiska

●       obywatelstwa

●       numeru PESEL

●       źródła pochodzenia środków pieniężnych

Trzeci etap polega na ustanowieniu limitów, podaniu daty urodzenia oraz zaakceptowaniu wszystkich wymaganych zgód. Następnie należy aktywować konto, Początkowo będzie ono miało charakter tymczasowy. Aby dokonać jego pełnej weryfikacji należy przejść do czwartego etapu. Bukmacher Betcris wymaga w nim przesłania skanu lub zdjęcia dokumentu tożsamości i podania numeru osobistego rachunku bankowego.

Bukmacher Betcris – bonusy i promocje

Betcris to bukmacher, który przygotował dla wszystkich swoich klientów ofertę powitalną w postaci darmowego zakładu. Mogą z niego skorzystać nowi gracze po prawidłowym przejściu procesu rejestracji. Niezbędne będzie też dokonanie wpłaty oraz postawienie premierowego kuponu.Na liczne promocje mogą liczyć też stali klienci, którzy posiadają już konto w Betcris. Bukmacher przygotował dla nich zarówno bonusy na zakłady sportowe, jak i e-sport czy sporty wirtualne. Na dodatkowe środki mogą liczyć też gracze, którzy w danym dniu obchodzą urodziny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *