19 czerwca 2024

Bielizna na prezent? Zobacz jak ją wybrać.

2 min read
więcej w sklepie online

Prezent dla przyjaciółki, a może dla żony lub dziewczyny? Bielizna, to zawsze dobre rozwiązanie, ale najpierw trzeba znać rozmiar osoby, której będziemy ją kupować. Tutaj przydadzą się małe zdolności detektywistyczne. Warto także dobrać komplet, który będzie pasował stylowi osoby obdarowywanej. Chociaż jeżeli kupujemy prezent dla bliskiej nam osoby, to nie powinniśmy mieć z tym problemu.  Zobacz jak wybrać bieliznę na prezent. 

Komu mogę kupić bieliznę na prezent? 

Sprawa wydaje się oczywista, jak nie popełnić bieliźnianego faux pas, ale i tak warto wspomnieć. Bieliznę na prezent najczęściej kupuje mąż żonie lub mężczyzna partnerce, kobieta dla przyjaciółki lub siostry. Generalnie jest to prezent dla bliskiej nam osoby. Nie kupuje się bielizny dla kogoś, kogo średnio znamy, gdyż jest to intymny prezent. Taka nadgorliwość mogłaby zostać odebrana w złym guście. 

Bieliznę kupujemy tylko osobie, którą dobrze znamy. Taki wybór ma także praktyczne podłoże, ponieważ znamy rozmiar danej osoby oraz jej styl. W takim przypadku dużo łatwiej jest trafić z kompletem idealnej bielizny.

Bielizna na każdą okazję 

Bielizna może być prezentem na każdą okazję, zarówno na urodziny, Walentynki czy pod choinkę. Do każdej okazji możesz dobrać także odpowiedni styl. Na przykład na Walentynki wybierz zmysłowy model. Może być to koronkowy komplet, z ciekawymi dodatki, np. kokardkami lub wiązaniami. Nie musi być to komplet bielizny do noszenia na co dzień, a właśnie na wyjątkowe okazje. To również ciekawa propozycja na rocznicę. Z kolei jako prezent świąteczny możesz wybrać bardziej stonowany komplet bieliźniany na co dzień lub do spania. Ciekawą propozycją są satynowe szorty w zestawie z podkoszulkiem. Zestawy do spania, również zaliczają się do bielizny i tylko cicho podpowiemy, że w tym przypadku dużo łatwiej trafić z rozmiarem. Szukasz jeszcze inspiracji? Więcej w sklepie online. Znajdziesz tam wysokiej jakości komplety bieliźniane i inne akcesoria odpowiednie na prezenty.

Jak wybrać rozmiar bielizny na prezent? 

Tutaj musisz być kreatywny/kreatywna. Najlepiej przeprowadź małe śledztwo. Pod nieobecność żony/dziewczyny/przyjaciółki/siostry zajrzyj do jej szuflady z bielizną. Sprawdź rozmiar na biustonoszu i gotowe. Tak samo możesz zrobić z majtkami, żeby na pewno trafić z rozmiarem. Teraz wystarczy wybrać odpowiedni komplet. Pamiętaj, że odpowiednio dobrany rozmiar biustonosza, to podstawa jeśli chodzi o wygodę. Dlatego nie kupuj w ciemno. Na wszelki wypadek upewnij się jaki rozmiar nosi obdarowywana osoba. Tym sposobem masz gwarancję, że trafisz z prezentem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *